Grany Weekend Polonii 6-7.05.2017

og

Sobota 6.05.2017

  •  Żaki 2009 i młodsze tr. Kołodziejczyk godz. 10:00 –  Turniej w Jankowicach na Orliku ul. Żubrów (koszulki zielone)
  • Seniorki Concordia Knurów – Polonia GKS Tychy godz. 15:00 Stadion Concordii w Knurowie

 

Niedziela 7.05.2017

  • Orliki 2007 i młodsze tr. Lach godz. 10:00  Turniej w Kobiórze na Stadionie Leśnika Kobiór (koszulki zielone)
  • Młodziki 2004 i młodsze tr. Dziekan godz. 10:00 Piast Bieruń Nowy – Polonia GKS Tychy Bieruń Nowy ul. Warszawska 270

Warto zobaczyć:

Polecamy materiał dla rodziców : Rodzic na medal

Odwołane mecze w dniach 28-30 kwietnia.

m_news_1485W związku z licznymi sygnałami klubów, że boiska po obfitych opadach deszczu są niezdatne do gry, Wydział Gier Śląskiego ZPN odwołał wszystkie mecze zaplanowane w dniach 28-30 kwietnia 2017 roku.

Kolejka IV ligi grupy 1 i 2 z 29-30 kwietnia została przełożona na 24 maja (środa) godz. 18:00.

Kolejka ZINA Klasy Okręgowej grupy 1, 2, 3 i 4 z 29-30 kwietnia została przełożona na 31 maja (środa) godz. 18:00.

Terminy pozostałych meczów – młodzieży i kobiet – zostaną ustalone na posiedzeniu Wydziału Gier Śląskiego ZPN w dniu 4 maja.

11 maja na spotkaniu z ćwierćfinalistami Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego ZPN zostaną ustalone terminy kolejnych rund.

Wydział Gier Śląskiego ZPN odwołał spotkania następujących lig:

II liga kobiet
III liga kobiet grupa 1 śląska
III liga kobiet grupa 2 śląska

Młodzież również nie gra!

Ze względu na warunki pogodowe i stan boisk piłkarskich Podokręg Tychy informuje, że wszystkie mecze rozgrywane na boiskach trawiastych zostają odwołane zarówno w rozgrywkach klasy A i B jak również w rozgrywkach młodzieżowych – juniorach, juniorach młodszych, trampkarzach, młodzikach, orlikach. Mecze rozgrywane na boiskach sztucznych mogą się odbyć za zgodą obydwu stron.

Klasa A i B – kluby mogą rozgrywać kolejkę w dwóch terminach 3 maja (oprócz klubów klasy A które grają w tym terminie) lub 17 maja (środa) godz, 17,30. O ustaleniach należy informować Wydział Gier Podokręgu Tychy.

W rozgrywkach młodzieżowych kluby ustalają termin i rozgrywają mecze w ostatecznym terminie do 31 maja.

Polonistki powołane do Kadry Śląska

slzpnSelekcjonerzy drużyn młodziczek i juniorek młodszych Śląskiego ZPN wysłali listę powołanych zawodniczek na mecz z rówieśniczkami z Opolskiego ZPN. Wśród nich znalazło się aż 9 polonistek.

Krzysztof Klonek, szkoleniowiec kadry U13, umieścił na niej Julię Piętakiewicz, Klaudię Jarczak oraz Luizę Kozielską, a na liście rezerwowej także Nikolę Palowską. Z kolei trener kadry U16 Szymon Młynek powołał Dorotę Hałatek, Wiktorię Nowak, Oliwię Ogierman i Klaudię Tobiczyk, umieszczając na liście rezerwowej Paulinę Czechowską.

Mecze odbędą się 25 kwietnia (wtorek) w Sosnowcu.

Piłkarska Wiosna na Starcie!

pooo

Znamy już terminarze naszych rozgrywek wiosennych. Strona będzie cały czas aktualizowana:)

3 Liga Śląska grII:

26.03.2017  AKS Mikołów – Polonia GKS Tychy 15:30

1/2.04.2017 Rekord B-B Polonia GKS Tychy

09.04.2017 Polonia GKS Tychy – LKS Goczałkowice 16:00

23.04.2017 ROW Rybnik – Polonia GKS Tychy

30.04.2017 Polonia GKS Tychy – UKS Gamów 16:00

6/7.05.2017 Concordia Knurów – Polonia GKS Tychy

14.05.2017 Polonia GKS Tychy – Gimnazjum Istebna 16:00

21.05.2017 -Wisła Skoczów – Polonia GKS Tychy

28.05.2017 – Polonia GKS Tychy – Gwarek Ornontowice

IV Liga okręgowa Młodzik D1 – (2003 i młodsze)

22.04.2017 KS Unia Bieruń – Polonia GKS Tychy 10:00

29.04.2017 Polonia GKS Tychy – Siódemka Tychy

07.05.2017 Piast Bieruń Nowy – Polonia GKS Tychy 10:00

13.05.2017 Polonia GKS Tychy – Grom Świerczyniec

20.05.2017 Fortuna Wyry – Polonia GKS Tychy 9:00

27.05.2017 Polonia GKS Tychy – GTS Bojszowy

04.06.2017 Gol Bieruń -Polonia GKS Tychy 10:00

10.06.2017 Polonia GKS Tychy – LKS Gardawice

Liga Żaków Podokręgu Tychy (Turniejowa) I TURA

09.04.2017 Turniej w Tychach  org.APN GKS Tychy

23.04.2017 Turniej w Tychach org.UKS Czułowianka Tychy

29.04.2017 Turniej w Tychach org.Polonia GKS Tychy

07.05.2017  Turniej w Kobiórze

Liga Skrzatów Podokręgu Tychy ( Turniejowa)

Początek 9 kwietnia czekamy na rozpiskę