Charytatywny bieg Polonii – #10naXPolonii

Rok 2020 jest dla Polonii Tychy wyjątkowy – nasz klub świętuje dekadę od reaktywacji. Już od dziesięciu lat jesteśmy dla Was w żeńskiej formie! Z tej okazji przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Jedna z nich to jubileuszowy bieg #10naXPolonii. Pieniądze wpłacone jako wpisowe będą w całości przeznaczone na Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo”.

  • https://www.facebook.com/KKSPoloniaTychy
  • poloniatychy@gmail.com

Założenie jest proste – biegniemy i pomagamy! Dystans, jaki trzeba pokonać, jest łatwy do odgadnięcia. Chodzi o 10 kilometrów, które należy przebiec w 1,5 godziny. Myślisz, że nie dasz rady? Spokojnie, wyrobisz się idąc szybkim marszem! Bieg odbywa się wirtualnie, co oznacza, że na przebiegnięcie masz trzy dni, od 26 do 28 czerwca. Wybierz dowolny moment w tym czasie na swoją „dychę”! Będą również biegi dziecięce – na dowolny dystans. Jeżeli masz obawy związane z wyjściem, wykonaj bieg w obrębie swojej działki, domu, mieszkania lub zamień go na inna aktywność treningową.

Zapisy odbywają się za pomocą strony elektronicznezapisy.pl. Wpłać odpowiednią kwotę na konto Fundacji Świetlikowo (bieg na 10 kilometrów – 30 zł, biegi dziecięce – 5 zł) i zapisz się do naszego biegu TUTAJ. Gdy zweryfikujemy Twój przelew, zostaniesz potwierdzonym uczestnikiem #10naXPolonii.

Będziemy również rywalizować na Endomondo! Dołącz do challenge’u: https://www.endomondo.com/challenges/43754863

A po biegu?

Zrób sobie zdjęcie, udostępnij na Facebooku lub Instagramie i oznacz hasztagiem „#10naXPolonii”. Możesz dodać sobie szyku i stylu kupując wcześniej specjalną koszulkę z napisem #10naXPolonii i logiem Fundacji Świetlikowo! Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma elektroniczny numer startowy, medal oraz dyplom.

Zapisy do biegu trwają do 22 czerwca.

DANE DO PRZELEWU

Bank Spółdzielczy Tychy

Numer konta: 24 8435 0004 0000 0000 4620 0008

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo” w Tychach

Tytuł przelewu: Opłata startowa – imię, nazwisko uczestnika