Futsalowy turniej na Hali Sportowej Tychy

Sobota upłynie pod znakiem futsalu kobiet. A konkretnie futsalu dziewczyn, bowiem na tyskiej hali odbędzie się turniej drużyn z roczników 2006 i młodszych. Oprócz Polonii Tychy zagrają czołowe zespoły z regionu i nie tylko!

 

  • https://www.facebook.com/PoloniaGKSTychy/
  • polooniatychy@gmail.com
fot. Aktywna Strona Miasta

Od godziny 8:30 będą mierzyć się ze sobą UKKS Istebna, Gol Bieruń, Unia Opole i Szkoła Mistrzostwa Sportowego Łódź. Łodzianki na naszym turnieju zagoszczą po raz pierwszy, co jest dobrą wiadomością dla wszystkich uczestników rozgrywek. To renomowany zespół, który wychował całe rzesze reprezentantek Polski w różnych kategoriach wiekowych i jest prawdziwym potentatem w kwestii szkolenia. Po raz pierwszy zobaczymy również bieruński zespół, który od pewnego czasu, oprócz sekcji chłopięcych, prowadzi również sekcję dziewczyn. Całą stawkę uzupełniają opolska Unia i UKKS Istebna, od lat stawiające na szkolenie najmłodszych zawodniczek. To wszystko sprawia, że zobaczymy ogromną dawkę emocji, z naszymi tyskimi zawodniczkami w rolach głównych!

Ze względu na żałobę narodową, każdy z pierwszych meczów drużyn poprzedzi minuta ciszy, a impreza odbędzie się bez podkładu muzycznego.

Zapraszamy na Halę Sportową Tychy już od 8:30. Zakończenie turnieju odbędzie się około godziny 14:15.