Gwiazdy jadą z nami po medal!

Od początku lutego trwa akcja oznaczona hasztagiem #razempomedal, w której możecie wesprzeć wyjazd naszych czternastolatek do Grodziska Mazowieckiego na Mistrzostwa Polski w futsalu. W jej promocji udział wzięły znane postacie w naszym mieście i nie tylko.

Na facebookowej stronie naszego klubu pojawiły się zdjęcia Pawła Janasa, prezesa Fundacji Rozwoju i Integracji „MultiIntegra”, Michała Kasperczyka, radnego Miasta Tychy, Samuela Janii, trenera GKS Futsal Tychy i asystenta selekcjonera reprezentacji Polski w futsalu kobiet, Danuty Fydy-Granek, multimedalistki Mistrzostw Świata w karate, tyskich hokeistów – obecnych zdobywców Pucharu Polski, a także Oli Sikory, gwiazdy reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet i zawodniczki włoskiej Brescii Calcio.

Jeszcze nie lubisz nas na Facebooku? Nadrób zaległości! KLIK

Ty również możesz wesprzeć młode polonistki, dokładając się o naszej zrzutki. Już jedenaście osób dokonało wpłaty, ale do zebrania całości sumy pozostało jeszcze 6369 złotych… Liczy się dla nas każda złotówka. Za wpłaty serdecznie dziękujemy, podziękujemy za nie również w formie specjalnych niespodzianek. Link do zbiórki TUTAJ.