III LIGA: Mecz z Myszkowem przełożony

W nadchodzący weekend Polonia GKS miała rozpocząć sezon 2018/19, ale będzie musiała poczekać do środowego meczu Pucharu Polski. Zmianie bowiem uległ termin spotkania 1. kolejki III ligi kobiet z MKS Myszków.

Pierwotnie mecz miał się odbyć w sobotę, 25 sierpnia o 13:00 w Myszkowie. Na naszą prośbę, dzięki uprzejmości drużyny gospodarzy, termin został zmieniony na pierwszy weekend po zakończeniu rundy jesiennej, tj. 10-11 listopada. Powodem są powołania na konsultacje szkoleniowe Kadry Śląska U14 Patrycji Kielesz i Julii Piętakiewicz, które zaczynają się również 25 sierpnia i potrwają do środy 29 sierpnia. Powołana do drużyny Mistrzyń Polski została również bramkarka Ewa Sikora, której z powodu zmian regulaminowych dotyczących wieku nie zobaczymy w tym sezonie w rozgrywkach seniorskich.

Kolejne spotkania Polonii GKS to pucharowy mecz z Golem Częstochowa (środa, 29 sierpnia, godz. 16:30, ul. Edukacji) oraz pojedynek w ramach 2. kolejki III ligi z Polonią Poraj (sobota, 1 września, godz. 16:00, ul. Katowicka). Zapraszamy serdecznie!