Jak sobota to… Tyskie Targi Aktywnej Kobiety!

Takiego wydarzenia jeszcze na Hali Sportowej Tychy nie było! Już w najbliższą sobotę 24 listopada będziemy świadkami Tyskich Targów Aktywnej Kobiety. Wydarzenie skierowane jest do osób, które nie lubią spędzać czasu w domu, dbają o kondycję swojego ciała, a także lubią poznawać nowych ludzi!

  • https://www.facebook.com/PoloniaGKSTychy/
  • polooniatychy@gmail.com

Całość rozpocznie się o godzinie 9:00, a na gości wydarzenia czekać będą różne atrakcje i oferty. Również na tych najmłodszych. Ci będą mogli miło spędzić czas w Klubie Malucha, a te nieco starsze podszlifować swoje umiejętności języka niemieckiego podczas warsztatów prowadzonych przez Szkołę Językową TippTopp. Oprócz tego na stoiskach i w czasie pokazów będzie można przekonać się o formach aktywności dla kobiet (i nie tylko!) dostępnych w naszym mieście. Fitness, badminton, hokej, piłka nożna czy sztuki walki? Każdy znajdzie coś dla siebie!

Gośćmi specjalnymi będą prawdziwe ambasadorki kobiecej aktywności, związane z naszym regionem. Weronika Nowakowska – wicemistrzyni świata i brązowa medalistka Mistrzostw Świata 2015 w biathlonie, trzykrotna olimpijka, Joanna Jochemczyk – finalistka Miss Polski 2015, Miss Globe Poland 2016, a także reprezentantka Polski na konkursie Miss Tourism Queen International 2016 w Chinach oraz Alicja Pyszka-Bazan, wielokrotna reprezentantka Polski w Bikini Fitness.

– W Tychach jest dużo aktywnych osób, tworzących świetne inicjatywy dla naszych mieszkańców. Postanowiliśmy zorganizować targi, na których ci niezdecydowani będą mogli się przekonać o mnogości różnych form spędzania wolnego czasu, które często są tuż obok Nas – mówi Dawid Kołodziejczyk, prezes Kobiecego Klubu Sportowego Polonia Tychy. – W naszym klubie zawsze  stawialiśmy na kobiety i tak jest również tym razem. Pokażemy z pomocą naszych gości, że rodzina czy obowiązki nie są przeszkodą w dbaniu o siebie. Wręcz przeciwnie – przekonuje.

Tyskie Targi Aktywnej Kobiety potrwają do godziny 15:00. Swoje oferty przedstawiać będą m.in. FitCurves, Viking Training Center, BuggyGym, FitPapu, KKS Polonia Tychy, Atomówki GKS Tychy, sekcja zapaśnicza MOSM Tychy, Oyama Karate, Oriflame, szkoła językowa TippTopp, Klub Malucha fundacji MultiIntegra.

  • https://www.facebook.com/PoloniaGKSTychy/
  • polooniatychy@gmail.com