Już w sobotę IV Turniej z okazji Dnia Kobiet

Tylko jeden dzień został do rozegrania turnieju, który powoli staje się tradycją naszego klubu. Razem z innymi kobiecymi klubami regionu będziemy świętować Dzień Kobiet grając w piłkę – to już czwarta edycja rozgrywek.

  • https://www.facebook.com/KKSPoloniaTychy
  • poloniatychy@gmail.com

Tym razem na tyskiej hali sportowej zagra dziewięć zespołów w dwóch kategoriach wiekowych. Od rana swoje mecze będą rozgrywać zespoły młodziczek (roczniki 2008 i młodsze), a po 13:00 seniorki (roczniki 2007 i starsze). To zaszczyt dla naszego klubu, że po raz kolejny możemy gościć drużyny na organizowanym przez nas turnieju, których zainteresowanie rok po roku nie słabnie.

W tej edycji zaproszenie przyjęły AP Młoda GieKSa, UKKS Katowice, KAPN Pietrzykowice oraz Wisła Brzeźnica, które zmierzą się w rywalizacji młodziczek, a w gronie seniorek zagrają LKS Goczałkowice, Niepokorni Orzesze i tak samo jak w młodszej grupie KAPN Pietrzykowice. Oczywiście nie zabraknie w obu turniejach gospodyń, czyli dziewczyn z Polonii Tychy.

Tradycyjnie u nas, turniej jest towarzyski, a co za tym idzie, nie klasyfikujemy zespołów, ani nie zapisujemy wyników. Liczy się jedynie radość z gry! Po zakończeniu wszystkie zawodniczki otrzymają podarunki.

Chętnych kibiców zapraszamy od 8:00 do 17:00 na Halę sportową Tychy (ul. Piłsudskiego 20)!