Polonijne wyjście na mecz Polska- Słowacja

Zaproszenie na mecz eliminacji do mistrzostw Europy kobiet Holandia 2017:

Polska – Słowacja

22 października (czwartek), godz. 17:30, Stadion Miejski Tychy

Nowy Stadion Miejski Tychy po raz pierwszy stanie się areną oficjalnego spotkania, które zostanie rozegrane pod egidą UEFA. W meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy kobiet, które w 2017 roku odbędą się w Holandii, reprezentacja Polski zmierzy się ze Słowacją.

Wszystkich członków stowarzyszenia, ich przyjaciół i rodziny oraz naszych kibiców serdecznie zapraszamy do udziału w tym wielkim wydarzeniu.

Polonia Tychy organizuje grupowe wyjście na mecz

W celu otrzymania wejściówki należy wysłać na maila: poloniatychy@gmail.com  dane idenyfikacyjne osób ( imię, nazwisko, PESEL), które wybierają się na mecz.

Bilety będą do odebrania od 19.10.2015(poniedziałek) w biurze Akademii GKS Tychy przy ul. Andersa 22. Zgłoszenia przyjmowane są do 17.10.2015 do godz. 15:00

Biało-czerwone trafiły do Grupy 4, w której ich rywalkami są Szwedki, Dunki, Słowaczki i Mołdawianki. W pierwszym meczu Polki przegrały na wyjeździe z wyżej notowaną i faworyzowaną Szwecją 0:3. Mecz na stadionie w Goeteborgu oglądało 5282 widzów. Pobicie tej frekwencji na nowym stadionie w Tychach będzie ciężkie, ale z całą pewnością absolutnie możliwe – lokalna publiczność w ostatnim czasie już nie raz udowodniła, że pobijanie rekordów nie jest jej obce. Tym bardziej, że wstęp na trybuny Stadionu Miejskiego Tychy będzie wolny. Spotkanie zostanie rozegrane w czwartek, 22 października o godz. 17:30. Mecz będzie bezpośrednio transmitowany w telewizji. Liczymy jednak, że godzina meczu i darmowe bilety przyciągną na trybuny okoliczne kluby, instytucji oraz całe rodziny z dziećmi.

Wydarzenie jest promowane na portalu społecznościowym facebook! Dołącz już teraz TUTAJ