#razempomedal – zostań mecenasem Polonii GKS!

Tyszanki w kapitalnym stylu wygrały turniej eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu do lat 14 i awansowały do grona najlepszych dwunastu zespołów w kraju. Celem drużyny jest medal i Ty możesz pomóc w jego zdobyciu!

Finały odbędą się na początku marca w Grodzisku Mazowieckim. Całkowity koszt transportu, nocleg i wyżywienie to kwota, która pokryta w całości przez nasz klub mocno nadwyręży jego budżet. Wasze wsparcie pozwoli na organizację wyjazdu przy zachowaniu wysokiej jakości szkolenia wszystkich zawodniczek Polonii GKS Tychy, czyli między innymi kupno odpowiedniego sprzętu, opłacenie trenerów czy wyjazdy na pozostałe rozgrywki czy turnieje.

Oficjalne podziękowania, koszulka z podpisami dziewczyn, a jeśli te osiągną swój cel – medal MMP. Te upominki możesz otrzymać od nas w ramach wdzięczności za pomoc, a oprócz tego to, co najważniejsze, czyli satysfakcję z pomocy utalentowanym dziewczynom!

Odwiedź link i wspomóż wyjazd polonistek na finały Mistrzostw Polski do Grodziska Mazowieckiego -> http://bit.ly/2BH3e28. Za każdą złotówkę dziękujemy! #razempomedal