Reklama – Wypromuj swoją markę z Polonią!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sponsorską Kobiecego Klubu Sportowego Polonia Tychy

 

unnamedSome people believe football is a matter of life and death.

Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci.

 I am very disappointed with that attitude.

Jestem rozczarowany takim podejściem.  

I can assure you it is much,

Zapewniam, że jest czymś znacznie,  

much more important than that.

znacznie ważniejszym.

Oferta sponsorska

Kobiecego Klubu Sportowego Polonia Tychy

 

Polonia Tychy jest Kobiecym Klubem Sportowym i bardzo zależy nam na rozwoju talentów piłkarskich, jakie zaobserwowaliśmy u tyskiej młodzieży. Chcemy przede wszystkim, żeby nasza praca miała wydźwięk społeczny. Najważniejsza jest dobra zabawa i aktywność młodych ludzi. Szczególną troską staramy się objąć dziewczyny, które uwielbiają sport i naszym działaniem priorytetowym jest popularyzacja aktywności sportowej wśród tyszanek.

Zajęcia w naszym Klubie ukierunkowane są na rozwój sportowy, społeczny. Wychowujemy Polonistki, dla których nie ma rzeczy niemożliwych! Pokazujemy, że każdy, jeżeli tylko w to uwierzy, może zostać, kim tylko pragnie.

W naszym Klubie obecnie trenuje 70 dziewczyn i z dnia na dzień liczba zawodniczek rośnie.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie przedsięwzięcia, które daje dużo radości i sprzyja społecznemu i indywidualnemu rozwojowi zarówno osób uczęszczających na treningi jak i trenerom zajmujących się organizacją zajęć.

 

Z poważaniem

 Prezes KKS Polonia Tychy

Dawid Kołodziejczyk


partnerzy_plansza5_1000x480
Piłka nożna, jako narzędzie marketingowe

Piłka nożna to sport, który od zawsze wzbudzał zainteresowanie i pociągał za sobą rzeszę fanów. Na zachodzie tworzenie swojego wizerunku poprzez popularyzowanie aktywności fizycznej stało się jedną z najlepszych wejściówek do ludzkich serc i umysłów. Przykładem na to jest firma Bayer, która stała się synonimem Klubu Bayer Leverkusen, a której marka uzyskała rozgłos ogólnoświatowy, dzięki występom drużyny na arenie międzynarodowej.

Polonia GKS Tychy dzięki współpracy ze Spółką Tyski Sport oraz dzięki możliwości wykorzystania Herbu GKS Tychy staje się obecnie jednym z najatrakcyjniejszych wizerunkowo Klubów w naszym mieście. Wsparcie Polonii GKS Tychy daje możliwość wypromowania swojej marki przy najbardziej rozpoznawalnym znaku firmowym w naszym mieście Herbie GKS Tychy.

Dlaczego kobiety?

SONY DSC

Wszędzie na świecie sport w wykonaniu kobiet jest bardzo przyjemnym uzupełnieniem sportu prezentowanego przez ‘płeć brzydszą’. Kobiety wykazują o wiele większą determinację w dążeniu do celu, a ich zmagania sportowe przyciągają rzesze sympatyków na całym świecie. W Kanadzie, dla przeciętnego człowieka, popularniejszą dyscypliną jest kobiece wydanie hokeja, ponieważ gra jest prowadzona w trochę wolniejszym, dzięki temu bardziej zrozumiałym tempie. Na trybunach podczas widowisk prezentowanych przez kobiety, atmosfera jest zupełnie inna niż w świątyniach męskiego sportu. Można zauważyć liczne rodziny. Wyraźne zainteresowanie kibicowaniem płci pięknej ma też inne znaczenie, gdyż po prostu przyciąga mężczyzn.

 

 

Polonia Tychy…  Polonia GKS Tychy

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na podstawie Umowy Partnerskiej unnamedz dnia 26.09 oraz porozumienia z dnia 10.10.2016 Zarząd KKS Polonia Tychy na nadzwyczajnym zebraniu zarządu przyjął uchwałę na mocy której:

 1. Drużyny KKS Polonii Tychy wystepujące w rozgrywkach Śląskiego oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej występują pod nazwą POLONIA GKS Tychy

 2. Na mocy porozumień oraz zgodnie z umową licencyjną zawartą ze Spółką Tyski Sport S.A POLONIA GKS Tychy będzie wykorzystywać Herb GKS Tychy z napisem POLONIA ( zał nr.1) podczas bieżacej działalności Klubu.

 1. Następuje zmiana barw Klubowych na Zielono – Czarno – Czerwone

Przyjęcie Uchwały dot. zmian wizerunkowych Klubu to realizacja naszej wspólnej koncepcji budowy silnej kobiecej piłki w Tychach! W końcu „Był, Będzie, Jest! Tyski GKS!” bedzie rozbrzmiewać podczas treningów oraz meczy naszych dziewczyn! Polonia wstępuje do trójkolorowej rodziny i jesteśmy przekonani, że jako najmłodsza siostra, będzie oczkiem w głowie naszej całej społeczności

 

Współpraca z Kobiecym Klubem Sportowym…Czy to się opłaca?

Potencjalny sponsor, zadając sobie pytanie czy warto inwestować w sport, myśli: „Jakie korzyści z tej inwestycji będzie czerpała moja firma?”. W czasach kapitalizmu, każda złotówka musi na siebie pracować. Potem przychodzi jednak moment, w którym firma potrzebuje dodatkowego bodźca, który pomoże się rozwinąć. Tym bodźcem jest reklama, która pozwala wejśc na wyższy level przedsiębiorcom.  We współczesnym świecie, najistotniejsza jest reklama pośrednia, czyli jednym słowem: „Najlepiej jak o Nas mówią ludzie w swoich prywatnych rozmowach, jak się identyfikują z firmą, jak widzą zaangażowanie firmy.” Jedna pozytywna opinia powiedziana znajomym na spotkaniu integracyjnym jest ważniejsza niż setki ulotek rozdanych na ulicach!

Nasz Klub jest gwarancją tego, że nazwa firmy, która nas wspomoże będzie na ustach wszystkich! Duże zainteresowanie naszym klubem przejawiają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni, a to jest praktycznie nieosiągalny rynek dla wielu organizacji, stowarzyszeń sportowych.! Myślę, że pozytywna atmosfera, jaka została wytworzona wokół klubu jest dobrym prognostykiem na lepsze jutro, a to ‘jutro’ może być szansą sponsora na budowę lub zdecydowaną poprawę wizerunku.


 

Pakiety Sponsorskie:

Pakiet GOLD ( Oferta od 300 zł/m-c)

 1. Umieszczenie Loga Firmy na Głównej stronie www.poloniatychy.info w panelu partnerzy strategiczni
 2. Możliwość zorganizowania sportowego festynu rodzinnego dla Firmy przez Klub
 3. Wysłanie widomości email z informacją o partnerze oraz specjalnie dedykowanych promocji dla członków stowarzyszenia ( średnio 1x w miesiącu)
 4. Zaproszenie VIP ( 2 wejściówki GOLD) na wszystkie eventy organizowane przez Klub. Jest to idealna okazja do kontaktu z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz władzami miasta
 5. Umieszenie Loga Firmy na materiałach reklamowych Klubu( Ulotki, plakaty, gadżety
 6. Możliwość umieszenia Herbu Klubu na swojej stronie internetowej oraz materiałach promocyjnych firmy ( po każdorazowej akceptacji)
 7. Możliwość przeprowadzenia akcji marketingowej podczas imprez, turniejów organizowanych przez Nasz Klub
 8. Możliwość umieszczenia swoich materiałów reklamowych, banerów, plakatów, balonów na obiektach, gdzie rozgrywane są mecze Polonii GKS Tychy na czas wydarzenia
 9. Zamieszczenie Reklamy Partnera na portalach społecznościowych Klubu  ( 1x w miesiącu)
 10. Otrzymanie podziękowań za wsparcie Polonii GKS Tychy w formie dyplomowej

 

Pakiet SILVER: (Oferta od 150 zł/ m-c)

 1. Umieszczenie Loga Firmy na podstronie partnerzy na stronie www.poloniatychy.info
 2. Wysłanie widomości email z informacją o partnerze oraz specjalnie dedykowanych promocji dla członków stowarzyszenia ( średnio 1x na kwartał)
 3. Zaproszenie VIP ( 2 wejściówki silver *(bez cateringu)) na wszystkie eventy organizowane przez Klub. Jest to idealna okazja do kontaktu z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz władzami miasta
 4. Możliwość umieszenia Herbu Klubu na swojej stronie internetowej oraz materiałach promocyjnych firmy ( po każdorazowej akceptacji)
 5. Możliwość przeprowadzenia akcji marketingowej podczas imprez, turniejów organizowanych przez Nasz Klub
 6. Możliwość umieszczenia swoich materiałów reklamowych, banerów, plakatów, balonów na obiektach, gdzie rozgrywane są mecze Polonii GKS Tychy na czas wydarzenia
 7. Zamieszczenie Reklamy Partnera na portalach społecznościowych Klubu  ( 1x na kwartał)
 8. Otrzymanie podziękowań za wsparcie Polonii GKS Tychy w formie dyplomowej

 

więcej info Dawid Kołodziejczyk (501780593 d.kolodziejczyk89@gmail.com)

Oferta w formacie pdf TUTAJ

Każda współpraca jest rozpatrywana w sposób indywidualny, niejednokrotnie jest to współpraca na zasadzie barterowej, czyli w zamian za pomoc w organizacji licznych naszych przedsięwzięć promujemy naszych partnerów.

 

bez-tytulu