„Strzeliłam wyrównującą bramkę i wtedy uwierzyłam w siebie i w to co potrafię” – czyli w co wierzy Magdalena Margiel

W meczu drugiej, a Tyszanek pierwszej kolejki swoje umiejętności mogły zaprezentować nowe zawodniczki KKS Polonii Tychy. W wyjściowej jedenastce zadebiutowały Laura Płoskonka, Wiktoria Kraszewska, Kamila Kozyra oraz Joanna Żychoń. W drugiej połowie swoje umiejętności mogła pokazać kosztem zmienionej Laury Płoskonki Magdalena Margiel.

O tym jak grało się w pierwszym meczu opowie nam strzelczyni bramki dla Tyskiego Zespołu.

[Sebastian Godyla] Z zawodniczek które mogły zadebiutować w barwach Polonii z ławki na boisku zameldowałaś się tylko Ty, i uratowałaś nam punkt. Jakie odczucia po udanym nam wrażenie debiucie?

 

[Magdalena Margiel] W drugiej połowie jak weszłam to byłam troszkę zdenerwowana ale koleżanki z klubu powiedziały że dam rade i końcu mi się udało. Strzeliłam wyrównującą bramkę i  wtedy  uwierzyłam w siebie i w to co potrafię.

 

 [S.G] Po stracie gola Tyszanki się obudziły, ale to twoje pojawienie się na boisku poprawiło zdecydowanie jakość gry. Widać że rozumiecie się na boisku?!

 

[M.M] Rywalki bardzo wysoko Nas atakowały, ale kilka szybkich podać na jeden kontakt pozwoliła wypracować sytuacje podbramkowe. Szkoda tylko że nie udało się wygrać meczu bo szanse na to zdecydowanie były.

 

[S.G] Nie zatrzymuje cię więcej. Powodzenia w dalszych meczach

 

[M.M] Dzięki 😉 mam nadzieje ze następnym razem porozmawiamy po wygranym meczu. I z równie dużą liczbą kibiców.

 

Nam pozostaje Kibiców tylko i wyłącznie zaprosić na kolejny mecz na Tyskim Stadionie. Po wyjeździe do Gamowa nasze zawodniczki zagrają na Edukacji 7 z UKS Jaskółkami Chorzów w niedziele 22.09.2013 o godz. 15.30

 

Kibiców zapraszamy także na najbliższy wyjazd do Gamowa,