Sztab

dawidKolodziejczyk1Dawid Kołodziejczyk

Prezes i trener pierwszej drużyny KKS Polonia Tychy. Wychowanek MOSM Tychy, później grał w rezerwach GKS Tychy, jednak szybko zakończył przygodę z piłką by całkowicie poświęcić się trenerce. Posiada licencję UEFA B, a oprócz tego był asystentem trenera Ryszarda Komornickiego (El Gouna FC) i Mirosława Smyły (Rozwój Katowice). Przed objęciem sterów w Polonii był także szkoleniowcem w kobiecej drużynie Czarni Sucha Góra, później także jednej z grup UKS GKS Tychy. Oprócz tego działał w strukturach Śląskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie był członkiem Komisji ds. Piłkarstwa Kobiecego. Obecnie członek zarządu APN GKS Tychy. W latach 2015/16 byłkierownikiem reprezentacji Polski kobiet i męskiej reprezentacji Polski w futsalu. Od lipca pokieruje również rozwojem naszych Skrzatów.

 

 

 

 

 

noemiDziekanNoemi Dziekan

Wicekapitan  i opiekun naszych Młodziczek. Posiada licencję UEFA C oraz studiuje zarządzanie w sporcie na Uniwersytecie Śląskim. Dodatkowo jest trenerem sekcji kobiecej i grupy Żaków w GTS Bojszowy. Treningi prowadzi metodą Coerver Coaching – najlepszym systemem szkolenia młodzieży na świecie, który stosują m.in. AC Milan, Real Madryt i Arsenal Londyn. Ma za sobą także występy w Ekstralidze Futsalu Kobiet w barwach GKS Tychy.

 

 

 

 

 

 

trenerkaDagmara Lach

Była zawodniczka Polonii Tychy, obecnie odpowiada za szkolenie naszych Orliczek. Przed tym działała w klubie piłkarskim Siódemka Tychy, gdzie odpowiadała za kształtowanie młodych adeptów futbolu. Jej pasją jest fitness, co odciska ślad na jej sposobie treningu – zwraca szczególną uwagę na zdrowy tryb życia i ogólną sprawność fizyczną, tak ważną w młodym wieku. Posiada licencję trenerską UEFA C.

 

 

 

 

 

 

15879429_1302354956501362_1276688755_n

Klaudia Gniwecka

Trenerka z zamiłowania, robi to co kocha. Na codzień pracuje w klubie fitness dla kobiet Fit Curves. Od wielu lat związana z tańcem. Oprócz zajęć fitness prowadzi także zajęcia taneczne i gimnastyczne. Jest fanką zdrowego stylu życia. Studiuje Dietetyke w sporcie. Lubi takze prace z dziecmi.

 

 

 

 

 

 

 

unnamed (1)Natalia Dziewulska

Związana z tańcem od najmłodszych lat. Początkowo trenowała taniec nowoczesny z czasem zainteresowała się formą tańca towarzyskiego. Jej entuzjazm i zapał do tego stylu tańca rozkwitł na tyle, że zaczęła trenować w klubach tanecznych, brać udział w szkoleniach i warsztatach. Od kilku lat jest tancerką sportowego tańca towarzyskiego, zrzeszoną w Polskim Towarzystwie Tanecznym, biorącą aktywny udział w ogólnopolskich turniejach tańca, wielokrotnie z wynikami na podium. Posiada dyplom instruktora tańca i uprawnienia pedagogiczne potrzebne do pracy z dziećmi.

 

 

 


15036452_1291412124214327_8664267362243414099_nBartek Cieślak

Dzik najbardziej obcykany z teorią sportową, którą próbuje wdrażać podczas hasania. Jakby mógł to by zawsze latał z piłką nożną u boku. Biega metodą na Disco-Polo – wpada w rytm i trwa w nim do końca. Konserwatysta – na trasie lubi sobie pokonwersować niczym na niedzielnym obiedzie. Udaje, że wszystkich naokoło zna, bo ciągle kogoś pozdrawia. Zamiłowanie do przebierania nogami tak jak i zdolności pedagogiczne wyssał z mlekiem matki.

 

 

 

michalMichał Szuplak

Od najmłodszych lat związany ze sportem w Tychach. Trenował piłkę nożną, później amatorsko poświęcił się siatkówce, biegacz-maratończyk. Ukończył studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Od kwietnia 2013 roku fizjoterapeuta przy seniorskiej drużynie kobiet Polonii Tychy.