Sztab

Dariusz Grzesik

Trener drużyny seniorek i juniorek młodszych. W przeszłości znakomity piłkarz m.in. GKS Tychy, Piasta Gliwice, GKS Katowice czy Ruchu Chorzów. Z katowickim klubem świętował największe sukcesy, takie jak czterokrotne wicemistrzostwo Polski czy dwukrotne zdobycie Pucharu Polski. Grzesik występował również w europejskich pucharach, zanotował również dwa występy w reprezentacji Polski. Jako trener prowadził m.in. GKS Tychy, Sokół Wola czy Pniówek Pawłowice.

 

 

 

 

 

 

 

noemiDziekan

Noemi Dziekan

Kapitan  i asystent trenera Dariusza Grzesika. Posiada licencję UEFA C. Dodatkowo jest trenerem sekcji kobiecej w Fortunie Wyry. Treningi prowadzi metodą Coerver Coaching – najlepszym systemem szkolenia młodzieży na świecie, który stosują m.in. AC Milan, Real Madryt i Arsenal Londyn. Ma za sobą także występy w Ekstralidze, w barwach 1.F.C. Katowice i Ekstralidze Futsalu Kobiet w barwach GKS Tychy.

 

 

 

 

 

 

trenerkaDagmara Lach

Była zawodniczka Polonii Tychy, obecnie odpowiada za szkolenie grup juniorskich: młodziczek i orliczek. Jej pasją jest fitness, co odciska ślad na jej sposobie treningu – zwraca szczególną uwagę na zdrowy tryb życia i ogólną sprawność fizyczną, tak ważną w młodym wieku. Posiada licencję trenerską UEFA C.