Wymazać złego początki…

 Po n

ie najlepszym początku rundy wiosennej sezonu 2012/2013 nadchodzi wielkimi krokami mecz z ekipą Naprzodu Żernica. Oczywiście Polonia odnotowała 6 pkt w tej rundzie ale oba to walkowery. A ostatni mecz w Świętochłowicach zasługuje tylko na to by szybko o nim zapomnieć.

W niedzielę na ul. Katowickiej (Boisko Czułowianki) o godzinie 18.30 rozpocznie się bardzo ważne spotkanie. Do tej pory mecze w Tychach na swoją korzyść rozstrzygały podopieczne Dawida Kołodziejczyka, i choć ostatni mecz w Żernicy Polonia przegrała 2-0 to dziewczyny zapowiadają walkę.

Ostatni mecz w Żernicy nam wybitnie nie wyszedł. Ale w Tychach jesteśmy niepokonane i liczę na to że pasę uda się podtrzymać. Liczymy także na pomoc kibiców.” – mówiła Michalina Czaja która powróciła do treningu po urazie jaki nabawiła się podczas wypoczynku w górach tej zimy.

Co prawda do meczu z Żernicą Polonia przystąpi mocno osłabiona, w składzie na obecną chwilę nie ma Anity Król która wyjechała do Niemiec a Aleksandra Ostrowska czeka na operację kolana. Mimo wszystko trener Kołodziejczyk wierzy w zwycięstwo.

Robimy postępy na treningu. Zarówno Anitkę jaki Olę będą zastępować inne zawodniczki które tym samym będą miały szansę pokazać że piłka nożna to gra zespołowa, a zespół to nie tylko 11 zawodniczek wychodzących od pierwszej minuty”

Początek meczu o 18.30 w niedzielę.

Informujemy że mecz będzie można na żywo śledzić podczas audycji w Radiu Lejdis Gol

http://www.radiofutbol.tnb.pl