Zostań partnerem KKS Polonia Tychy w szkoleniu kobiet!

Zarząd KKS Polonia Tychy serdecznie zaprasza do współpracy wszystkie Kluby Sportowe pracujące z dziećmi! Naszym celem jest zagwarantowanie optymalnej ścieżki rozwoju dla wszystkich dziewczynek trenujących piłkę nożną w naszym regionie!

Kobieca piłka nożna staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Ten trend nie ominął również naszego miasta. Polonia Tychy od blisko 4 lat stara się zagwarantować dziewczętom oraz kobietom możliwość realizacji swojego marzenia – gry w piłkę nożną! Niestety widzimy, że wiele dziewczynek przychodzących do grup przedszkolnych, wczesnoszkolnych w okolicznych Klubach zaprzestaje realizowania swojej pasji z prostego prozaicznego powodu: Klub nie jest w stanie zagwarantować dalszej drogi rozwoju piłkarki nożnej, ponieważ nie ma grup kobiecych  w starszych rocznikach. Dziewczynki kończą więc swoją przygodę w ogóle ze sportem lub  na rzecz innych dyscyplin sportowych. Naszym noworocznym postanowieniem jest przedstawienie wszystkim Klubom w regionie możliwości nawiązania współpracy , w zakresie szkolenia i rozwoju dziewczynek trenujących piłkę nożną. Chcemy wspólnie z Klubami Partnerskimi przekonać rodziców, że dziewczynka trenująca w grupie przedszkolnej, wczesnoszkolnej Klubu Partnerskiego ma ścieżkę rozwoju swojego talentu aż do szczebla  profesjonalnego,  przygotowanego przez Nasze Organizacje.

Ze Sportowym Pozdrowieniem

 Zarząd KKS Polonia Tychy

 

Korzyści wynikające ze współpracy z KKS Polonią Tychy dla Klubu Partnerskiego:

  • Umożliwienie dziewczynkom z Tychów i okolic optymalnego rozwoju sportowego w dziedzinie jaką jest piłka nożna
  • Ujednolicenie ścieżki rozwoju zawodniczek trenujących w regionie
  • Bezpłatny udział Klubów Partnerskich w turniejach organizowanych przez KKS Polonia Tychy
  • Wymiana doświadczeń, wiedzy dotyczącej szkolenia dzieci i młodzieży
  • Bezpłatne uczestnictwo zawodniczek z Klubów Partnerskich w treningach, spotkaniach integracyjnych, festynach organizowanych przez KKS Polonia Tychy

Wszelkie Warunki, korzyści i obowiązki Klubu Partnerskiego w przypadku podpisania Umowy Partnerskiej zawarte są w poniższej umowie:

Umowa partnerska