Zostań wolontariuszem wspierającym Polonię Tychy!

            Drodzy przyjaciele Polonii Tychy!

   Polonia Tychy to stowarzyszenie sportowe, które swoją działalność opiera przede wszystkim na pracy swoich członków . Tym samym chcielibyśmy zaprosić rodziców wszystkich naszych podopiecznych jak i samych członków, członkiń stowarzyszenia do pomocy podczas imprez organizowanych przez Polonię Tychy w roku!

 

Są to wspaniałe imprezy, które zgromadzą setki kibiców, zawodników, zawodniczek z Tychów oraz całego śląska. Do płynnej organizacji takich przedsięwzięć niezbędna jest pomoc przyjaciół Polonii Tychy.

Potrzebujemy specjalistów od Kuchni, Cateringu, Dyżurnego Szatni, Ochronę imprezy, Speakera zawodów, Opiekę medyczną,  Sędziów, Fotografów, Animatorów itp.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy! Dla każdego znajdzie się miejsce!

Polonia Tychy za uzyskaną pomoc odwdzięczy się:

  • Otrzymaniem przez wolontariusza zaświadczenia o pracy wolontariackiej na rzecz KKS Polonii Tychy
  • Jeśli jesteś rodzicem dziecka trenującego w Klubie to w miesiącu, w którym uczestniczysz w imprezie jako wolontariusz, twoje dziecko jest zwolnione ze składki członkowskiej
  • Jeśli jesteś pełnoletnią zawodniczką możesz w zamian za pomoc w rozwoju Stowarzyszenia odpracować składki za dany miesiąc
  • Poznanie wspaniałych ludzi, którym na sercu leży dobro kobiecej piłki, Tychów oraz Polonii

Dla nas jako zarządu najważniejszym aspektem prowadzenia Klubu jest ten przez wielu ludzi zapominany, czyli społeczny! Stwórzmy wielką rodzinę! Razem możemy więcej! Pamiętajmy, że Polonia Tychy to coś więcej niż Klub!

Ze Sportowym Pozdrowieniem

Prezes Zarządu

Dawid Kołodziejczyk