Polonia Tychy Cup im. Karola Grzesika za nami!

W niedzielę 24 sierpnia na boisku sztucznym kompleksu sportowego im. A. Potrawy przy ul. Andersa 22  rozegrany został Turniej Polonia Tychy Cup im. Karola Grzesika.

Turniej został otwarty przez trenera Dariusza Grzesika wraz z małżonką, wielokrotnego Reprezentanta Polski oraz trenera m.in GKS Tychy, prywatnie syna trenera Karola Grzesika.

Pogoda nie rozpieszczała uczestników, pomimo przelotnych opadów deszczu blisko 100 zawodniczek i zawodników uczestniczyło w 2 turniejach w Kategorii 2002 i młodsze oraz 2005 i młodsi. Turniej poranny wygrały dziewczyny z Gawry Maciejkowice, natomiast w popołudniowych zmaganiach najlepszym zespołem okazała się ekipa z Gwiazdy Ruda Śląska. Polonia Tychy wystawiła 3 zespoły i wszystkie dziewczyny spisały się wyśmienicie strzelając wiele bramek, przeprowadzając wspaniałe akcje.

O godz. 16:00 został rozegrany mecz Polonia Tychy- Wychowankowie trenera Karola Grzesika. Było to wspaniałe podsumowanie tego wyjątkowego dnia na Andersa 22!

Dziękujemy serdecznie wszystkim wolontariuszom, sędziom, opiekunom, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za udostępnienie obiektu na czas zawodów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i do zobaczenia na kolejnej edycji za rok!

Więcej zdjęć TUTAJ

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania Polonistkom w następnym wyjątkowym wydarzeniu z udziałem naszych Polonistek